8. Daugavpils novada jauniešu sadraudzības vakrs

23.janvārī Medumos aizritēja jau 8. Daugavpils novada jauniešu sadraudzības vakrs, kas pulcēja jauniešus no 7 kaimiņpagastiem.—–

Pirms ķerties klāt stāstam par pašu pasākumu, ir vērts pastāstīt kā Medumu jaunieši  gatavojās sadraudzības vakaram. Jau pēc Jaungada svētkiem, jaunieši  ķērās pie darba – veidoja ielūgumus, rakstīja scenāriju, gatavoja priekšnesumu, un protams, jau tradicionāli veidoja dāvanas pasākuma viesiem. Šoreiz tās bija koka aitiņas, kas ir 2015.gada simbols. Šīs aitiņas jaunieši paši izgrieza no koka ar instrumentiem, ko iegādājās projekta „Uzlabosim savu ikdienu 2014” ietvaros.

Un nu, pasākuma diena bija klāt. Šoreiz pasākumam tika izvēlēta īpaša tematika – Jūras ceļojums. Pasākuma organizātori sagaidīja savā ostā, dažādus kuģus no tuvām un tālām zemēm – jahtas, prāmjus, tankerus u.c. Visus viesus sveica ostas kaptēnis un vēlāk deva uzdevumu kontrolēt pasākuma gaitu vadītājiem – matrozim Raimondam un kapteiņa palīgam Valērijai. Kopā viņi iemācīja pasākuma viesiem dažādus flotes terminus, ticējumus, kā arī vārīja zupu visai komandai. Protams, viesi ieradās ar saviem priekšnesumiem – dziesmām, dejām, teatra uzvedumiem par jūras tematiku.

Paši pasākuma organizātori sagatavoja deju ar teātra uzveduma elementiem. Viņi izspēlējās ainu, no matrožu ikdienas uz kuģa. Priekšnesumu sagaidīja ar lielām ovācijām. Oficiālās daļas noslēgumā visi pulcējās uz kopbildi un turpmāko laiku jautri pavadīja ldiskotēkā.

Medumu jaunieši pateicas visiem jauniešiem un viņu jaunatnes lietu atbildīgajiem, par atbalstu, jaukiem priekšnesumiem un draudzību. Kā arī, izsaka lielu pateicību Daugavpils novada domes jaunatnes lietu atbildīgajai Oļesjai Ņikitinai. Paldies visiem par dāvanām J Gaidīsim jūs visus arī nākamgad – jau 9. Daugavpils novada jauniešu sadraudzības vakarā Medumos.