9-tais jauniešu sadraudzības vakars

      Medumu Tautas namā notika ikgadējais, jau 9-tais pēc kārtas, jauniešu sadraudzības vakars, kuru tradicionāli organizē Medumu pagasta jauniešu lietu speciāliste Diāna Mikulane ar savu atbalstītāju grupu – pagasta jauniešiem. —–

      Šī gada sadraudzības vakara tēma bija “DISKO – POP IELA”, kas iekļāva sevī populārāko dziesmu un melodiju izpildi un iepriekš sagatavotā priekšnesuma demonstrēšanu. Šogad pie mums viesojās jaunieši no 12 pagastiem, kuru skaits šoreiz bija rekordliels. Visi lieliski tika galā ar mājas uzdevumu, rādot savus neatkārtojamus uzvedumus, unikālas dejas un aizrautīgas disko meistarklases. Pasākuma organizatori parūpējas gan par izklaidējošu daļu, iesaistot viesus konkursos, gan par intelektuālo, vadot dažādas viktorīnas.

      Kā jau ir ierasts, pasākuma dalībniekus sagaidīja tematiskās dāvanas. Šoreiz, iestājoties pērtiķa gadam,  tie bija gardie banānu čipsi, kas noteikti atnesīs dalībniekiem veiksmi un laimi 2016.gadā.

      Pateicamies  mūsu viesiem – Demenes, Laucesas, Skrudalienas, Vecsalienas, Salienas, Kalkūnes, Sventes, Višķu, Līksnas, Maļinovas, Naujenes un Kalupes pagasta jauniešiem un viņu jaunatnes lietu speciālistiem par atsaucību, aktivitāti, pozitīvām emocijām un svētku noskaņojumu. Tiksimies nākamgad  – jauniešu sadraudzības vakara jubilejas pasākumā.