Aicina pieteikties konkursam “Skaistākā lauku saimniecība 2014”

Jau trešo gadu pēc kārtas skaisti iekārtotu un sakoptu zemnieku saimniecību īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Skaistākā lauku saimniecība 2014”—–, kuru kopīgi organizē Latvijas vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union un žurnāls IEVAS Māja. Šogad pirmo gadu pieteikumus var iesniegt ne tikai saimniecību  īpašnieki, bet ikviens to zinātājs, sadarbības partneris, kaimiņš, draugs vai rads. Pieteikties konkursam var līdz šī gada 30.jūlijam, rakstot uz saimnieciba@santa.lv.

„Gaume, izpratne par sakoptu vidi un tradīciju pārmantojamību ir mūsu spēks un vienlaikus pārliecība par to, ka Latvijas zemē vienmēr būs visskaistākās lauku saimniecības,” uzsver un uz dalību konkursā aicina Latvijas Valsts prezidents, konkursa “Skaistākā lauku saimniecība 2014” patrons Andris Bērziņš.

Priecīgs un gandarīts par dalību un uzvaru pērnā gada konkursā “Skaistākā lauku saimniecība 2013” ir Kocēnu novada Mazdzērvīšu saimnieks Jānis Ločmelis. Viņš uzsver sakoptas sētas nozīmi saimniecības pēctecības nodrošināšanā: “Uzvara konkursā ir liels pagodinājums. Bet lielākais gandarījums, ka saimniecībā strādā mūsu trīs dēli. Jaunā paaudze nav aizbēgusi no laukiem, jo viņiem nav bijis jābrien dubļi līdz namdurvīm.” 

Konkursa “Skaistākā lauku saimniecība 2014” uzvarētājs balvā no Food Union saņems apmaksātu braucienu divām personām uz Berlīnes Zaļo nedēļu – pasaules lielāko starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi 2015.gada 16.–25.janvārī, kā arī citas vērtīgas dāvanas no Food Union un žurnāla IEVAS Māja. Visi konkursa finālisti tiks aicināti uz svinīgo apbalvošanu īpašā pieņemšanā pie Valsts prezidenta.

Konkursā tiks vērtēts gan saimniecības tēls, sākot no ceļa rādītāja un izpļauta grāvja līdz pagalmā lepni paceltam karogam, gan to, kā saimniekošana sadzīvo ar koptu dārzu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta latviešu tradicionālo un kultūrvēsturisko elementu saglabāšanai, kā arī jaunām, neparastām idejām, atradumiem un risinājumiem. Par konkursa dalībniekiem tiks stāstīts žurnālā IEVAS Māja, IEVA un Ievas Dārzs. Detalizēts konkursa nolikums atrodams: www.manizurnali.lv

Papildu informācijai:
Linda Ļisicina
Food Union sabiedrisko attiecību konsultante
linda.lisicina@hkstrategies.com
T + 371 6724 0571
M + 371 2977 2050

 Lauma Ozoliņa
Mārketinga projektu vadītāja
SIA “Žurnāls SANTA”
Tālr.: 6 7006105
E-pasts: lauma.ozolina@santa.lv