Arī Medumi izgaismoja Latviju 21.jūnijā

2018.gada 21. jūnijā arī Medumu pagasts pievienojās unikālai saulgriežu ugunskuru akcijai par godu Latvijas simtgadei “Izgaismo Latviju!”, kuras idejas autori ir fonds “1836”.

Šīs akcijas rezultātā Latvija kļuva par pirmo valsti pasaulē, kuras iedzīvotāji valsts simtgadei par godu apgājuši savu valsti un izgaismojuši to ar ugunskuriem.

Medumos šī akcija notika Medumu pagasta parka estrādē. Sanākot kopā, tika vesta runas par Latvijas nākotni un to, ko tā katram no mums nozīmē, pēcāk pasākuma viesi cienājās ar siltu tēju un turpināja iesāktas sarunas. Kad jau bija pienācis laiks pievienoties kopīgā akcijā kopā ar visu Latviju, tika iedegts varens ugunskurs un pēc visi interesenti varēja pievienoties spēka dziesmu dziedāšanā, kuras bija pārdomājuši fonda “1836” biedri un šīs akcijas organizatori.

Kopumā pasākums izdevās sirsnīgs, silts un patriotisks. Visiem bija patīkami sanākt kopīgā brīdī ne tikai ar pagasta iedzīvotājiem, bet arī kopā ar visiem citiem Latvijas pagastiem, kas piedalījās šajā akcijā.

Paldies fondam “1836” par šo ierosinājumu būt vienotiem Latvijas simtgadē ar šādas akcijas palīdzību!

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Poddubnova
Medumu pagasta Tautas nama vadītāja

Foto:
Diāna Mikulane
Medumu pagasta Jaunatnes lietu speciāliste