Bibliotēkas dienas pagasta bibliotēkā

Katru gadu aprīlī visās Latvijas bibliotēkās notiek “Bibliotēkas nedēļas”. —–

No 20. – 30.aprīlim arī mūsu bibliotēkā notika dažādi pasākumi, kas bija veltīti bibliotēkai un grāmatām. Tās lietotājiem tika piedāvāta iespēja iepazīties  ar jaunām grāmatām, piedalīties radošajā konkursā „Dzīve bibliotēkā ir krāsaina”, lasīšanas dienās „Kopā lasīt ir jautri!” un literārajā spēlē „Ceļojums brīnišķīgajā pasaku zemē”!

Visas nedēļas garumā bibliotēku aktīvi apmeklēja  paši mazākie lasītāji. Bērnu nodaļā  viņus gaidīja ne tikai interesantas grāmatas, bet arī 5.klases skolnieces. Meitenes lasīja  bērniem pasakas, kopā spēlējās, un minēja mīklas.

Savukārt, 3.- 6.klases skolēni tika aicināti lasīt pasakas un piedalīties literārajā spēlē „Ceļojums brīnišķīgajā pasaku zemē”. Pasākuma laikā bija nosaukti labākie pasaku zinātāji. Spēles dalībnieki  saņēma ne tikai dāvanas, bet arī labu noskaņu un vēlmi lasīt grāmatas.  

Lai pievērstu uzmanību bibliotēkas ikdienas dzīvei, tika organizēts radošais konkurss  „Dzīve bibliotēkā ir krāsaina”. No piedāvātām tēmām  katra klase izveidoja krāsainu kolāžu, kas atspoguļo visas bibliotēkas iespējas, pakalpojumus un notikumus.  Pasākuma laikā katra klase prezentēja savu darbu.

Paldies visiem bibliotēkas lietotājiem, kuri aktīvi iesaistījās tās dzīvē. Visi esiet vienmēr laipni gaidīti ciemos mūsu bibliotēkā!

Bibliotekāre Jeļena Stikāne.