Cepu, cepu pankūciņas

2015.gada 22. februārī Medumu pagasta Jauniešu centrā radošas darbnīcas „Cepu, cepu pankūciņas” pulcēja kopā daudz jauniešus, lai jautri pavadītu ziemu un sagadītu pavasari. Pasākuma laikā jaunieši iepazinās ar Masļeņicas svinēšanas tradīcijām, piedalījās spēlēs, rotaļās un konkursos, dalijās ar pankūku receptēm, kā arī saturīgi pavadīja brīvo laiku.—–

Pēc vairākiem konkursiem pasākuma dalībnieki cītīgi ķerās klāt pankūku mīklas pagatavošanai. Cepa gan plānās pankūkas, kas garšo visiem, gan biezās ar āboliem. Dažiem pankūku cepšana izdevās, dažiem tas bija īsts pārbaudījums, tomēr pēc pāris mēģinājumiem visiem izdevās pagatavot ideālas un, kas svarīgāk, garšīgas pankūciņas. Turpinājumā visi dalībnieki varēja mierīgi nobaudīt pašu taisītās pankūkas pie karstas kafijas vai tējas tases, daloties ar savām emocijām un izjūtām. Daži pasākuma dalībnieki bija lielā sajusmā un atzinās, ka nekad nebija ēduši tik gardas un fantastiskas pankūkas. Tātad pankūku cepēja apmācības kurss ir veiksmīgi nokārtots!

Ir vērts atzīmēt, ka neliela pasākuma plāna daļa netika īstenota sakarā ar agra pavasara atnākšanu un šogad neizdevās nobraukt no kalna ar ragavām. Ceram ka nākamgad tas nu gan izdosies!

Paldies visiem par izradīto interesi un aktīvu dalību.