“DĀRGUMU MEKLĒJUMOS”

Pavasara pēdējo dienu Medumu pagasta bērni pavadīja, iesaistoties interaktīvajā spēlē “Dārgumu meklējumos”. Šis pasākums tika vēltīts Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai un bija pilns ar intelektuālaiem uzdevumiem, jautrām stafetēm, konkursiem un pozitīvām emocijām. —– Pasākumā gan mazie, gan pieaugušie dalībnieki apvienojās, lai kopīgiem spēkiem atrastu paslēptus dārgumus, kurus plašā un ainaviskā Medumu parkā kādreiz bija atstājis kāds spāņu ceļotājs.

Ceļā pie dārgumiem, piedzīvojumu meklētājus sagaidīja dažādi neparedzēti šķēršļi, kuri bija jāpārvar, iziet cauri zirnekļu tīklam, jāatpazīst Morzes ābece un jāatšifrē nosaukums, jāiegūst kokosrieksti, jauztaistaisa dāvanas senās alas gariem un daudz citas interesantas darbības. Rezultātā, nogurušiem, bet laimīgiem, viņiem tomēr izdevās atrasts gaidītos dārgumus.

Bērnu izteiktā sajūsma, prieks  un pateicība par šiem nelieliem svētkiem un gardumiem kļūva par pierādījumu tam, ka pasākums ir izdevies.

Pateicamies Daugavpils novada domei, Medumu pagasta pārvaldei par finasiālu atbalstu un SIA “Dvinska Plus”- par sarūpētajiem saldumiem.