Daudzveidīgais marts Medumos

Pavasaris spēj ne tikai atdzīvināt apkārtējo vidi, bet arī aktivizēt mūs pašus. Mēs iedvesmojamies no pavasara saules un dabas, noticam saviem spēkiem un – uz priekšu! —– Turpinām Medumu pagasta iedzīvotāju pavasara “iekustināšanu”. Martā tika piedāvāts dažādu pasākumu klāsts: radošā darbnīca “Lieldienu dekors”, informatīvais seminārs projektu sastādīšanā, dzejas vakars un intelektuāli izklaidējošā spēlē “Lieldienu gudrības”.

21.martā, Pasaules dzejas dienai veltītajā muzikāli literārajā vakarā talantīgā dzejniece Jeļena Volodjko iepazīstināja ar savu daiļradi un biogrāfiju, ar aizrautību skandējot dzejas rindas un stāstot par dzīvi ar ironiju. Dzejas cienītājiem bija iespēja piedalīties brīvajā mikrofonā ar savu iemīļoto dzejoli, baudīt labas dziesmas ģitāras pavadījumā, kā arī iesaistīties kopīgā sarunā pie tējas tases neformālā gaisotnē.

24.martā intelektuāli izklaidējošas spēles “Lieldienu gudrības” dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prāta asumu, meklējot atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem par Lieldienām, literatūru, kinematogrāfiju un citām sfērām. Neskatoties uz to, ka par 1.vietu sacentās 4 komandas un augstākā vieta pienākas tikai vienai, par uzvarētāju ir kļuvis ikkatrs spēles dalībnieks, jo viņš ir izvēlējies lietderīgi, pilnvērtīgi un izzinoši pavadīt savu brīvo laiku.

Paldies visiem dalībniekiem un apmeklētājiem par izradīto interesi, aktivitāti un piedalīšanos.

Esiet vienmēr laipni gaidīti Medumu tautas nama organizētajos pasākumos!