Decembra prieki Medumos

Laikam neviens negaida decembri tik ļoti, kā to dara bērni! Ziemas brīvlaiks, Ziemassvētku un Jaungada dāvanas, visapkārt konfektes un mandarīnu smarža. Neskatoties uz to, ka decembris ir gada tumšākais laiks, par neatkārtojamu un pievilcīgu to padara Ziemassvētku brīnumu, negaidītu pārsteigumu un vēlamo dāvanu gaidīšanas laiks.
Medumu Tautas nams pievērš īpašu uzmanību decembra sarīkojumiem, cenšoties tos padarīt krāsainus un piepildīt ar brīnuma sajūtu. Lai izbaudītu piparkūku un mandarīnu smaržu, kad decembrī tā virmo visapkārt, tika organizēta radošā darbnīca “Krāsaini gardumi”, kuras laikā pasākuma apmeklētāji gatavoja garšīgus karamelizētus ābolus un augļus šokolādē, lai uzdāvinātu saviem mīļajiem Ziemassvētku vakarā. Klasisks kārums, kura pagatavošana sniedz tik pat lielu prieku, kā tā notiesāšana!
“Olafs svin Ziemassvētkus”- šāds stāsts sagaidīja ikvienu, kas bija atnācis uz Ziemassvētku eglīti pie sniegavīra Olafa un viņa draugiem, lai tiktos ar īstu Salavecīti un Sniegbaltīti. Te netrūka ne dziesmu, ne deju, ne rotaļu, ne, protams, dāvanu.
Paldies pasākumu apmeklētājiem par atsaucību un izrādīto interesi. Pateicamies Medumu pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālo atbalstu. Lai Jaunais gads visiem ir pozitīvu emociju pilns un radošām idejām bagāts!