Ģimenes svētki Medumos

Ik gadu, 15.maijā visa Pasaule svin ģimenes dienu. Latvijā tā tiek atzīmēta salīdzinoši nesen – kopš 2008.gada. Medumu pagasta Tautas nams, ieviešot jaunu tradīciju,  Ģimenes dienā organizēja pasākumu ar nosaukumu “Mamma, tētis, es – radošā ģimene”. Par šo titulu cītīgi cīnījās piecas pagasta ģimenes, aktīvi krājot punktus par paveiktajiem uzdevumiem. —–

Ģimenes dienas svinīgā atklāšana sākās ar dekorētu leļļu ratiņu gājienu, kurā šogad labprāt piekrita piedalīties tikai pašas drosmīgākās leļļu ratiņu īpašnieces. Pasākumu turpināja  Medumu pagasta jauniešu tautas deju kolektīva uzstāšanās, kas iepriecināja ar tērpu košumu, melodiju dažādību un dejotāju pārliecību par sevi apbrīnojamās deju kompozīcijās.

Pasākuma mazie un lielie dalībnieki piedalījās dažādās ģimenes aktivitātēs un kopīgiem spēkiem cīnījās par labākajiem rezultātiem, lai sasniegtu I vietu. Dalībniekus aktīvi uzmundrināja un palīdzēja uzdevumu risināšanā bērnu iemīļotie personāži Mickey Mouse un Hello Kitty.

Šī pasākuma mērķis ir ģimenes locekļu saliedēšana kopīga mērķa sasniegšanai, aicinot iedzīvotājus aizdomāties par ģimenes lielu nozīmi cilvēku ikdienā, attiecībās un dzīvē, kā arī  motivēt mūs visus vairāk laika un uzmanības un rūpju veltīt saviem mīļajiem. Starptautiskajā ģimenes dienā Medumu pagasta Tautas nams aicināja atcerēties par ģimenes vērtībām un nezaudēt tās.

Pateicamies Petkunu, Korotkovu, Kaļiņinu, Gornovsku un Kurneviču ģimenēm par atsaucību un aktīvu piedalīšanos.

Paldies jauniešu biedrībai “Medumu Cerība” par līdzdalību pasākuma organizēšanā un pašu rokām izgatavotām dāvanām dalībniekiem.

Tiekamies nākamgad vēl kuplākā skaitā!