IZSLUDINĀTS KONKURSS “LABĀKAIS ĒDINĀŠANAS UZŅĒMUMS DAUGAVPILS NOVADĀ”

Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA” rīko konkursu, lai atzīmētu, apbalvotu un popularizētu labākos ēdināšanas uzņēmumus, kā arī lai veicinātu veselīgu vietējo produktu izmantošanu tajos.

Labākie ēdināšanas uzņēmumi tiks apbalvoti šādās nominācijās:

1. pastāvīgs ēdināšanas piedāvājums (ēdināšanas iestāde ir atvērta klientiem vismaz 5 dienas nedēļā saskaņā ar noteikto darba laiku, un darba laikā ir iespējams pasūtīt lielāko daļu ēdienkartē piedāvāto ēdienu);

2. ēdināšana pēc pasūtījuma un/vai brokastis (ēdināšanas iestāde saviem klientiem piedāvā tikai brokastis vai veic ēdināšanu tikai pēc pasūtījuma).

3. banketu piedāvājums (uzņēmums neveic pastāvīgu klientu apkalpošanu, bet apkalpo tikai svinības un godus salīdzinoši lielam cilvēku skaitam).

Uzvarētāji tiks apbalvoti ar Pateicības rakstiem un  balvām.

Papildus nominācijas, kuru uzvarētāji tiks apbalvoti ar Pateicības rakstiem:

  • Daugavpils novadā audzēto produktu izmantošana ēdināšanas piedāvājumā,
  • Apmeklētāju simpātiju balva,
  • Oriģinālākā ēdiena recepte,
  • Glītākais galda noformējums,
  • Radošākais un aktīvākais uzņēmums ēdināšanai brīvdabā.

Savukārt ēdināšanas uzņēmumu klientus aicinām līdz 15. oktobrim piedalīties vērtēšanā Daugavpils novada pašvaldības aģentūras „TAKA” sociālā tīkla Facebook vietnē https://www.facebook.com/agenturataka/ , piedaloties izlozē par balvu  –  pusdienas 2 personām!

Papildu informācija: Daugavpils novada pašvaldības aģentūra „TAKA”, (Rīgas iela 2, Daugavpilī) telefons uzziņām 65476748 vai 29431360, e-paststaka@dnd.lv

Foto no atpūtas parka “Silene” arhīva.