Jauniešu centrs decembrī

Gatavošanās ziemas pasākumiem, Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam Medumu jauniešu centrā sākās jau novembrī. Jauniešu centrā darbojās dažādas radošās darbnīcas. Ko tik mūsu jaunieši un viņu ciemiņi nebija taisījuši!
Viss sākās ar apsveikumu atklātnēm, kuras jaunieši sagatavoja kaimiņu pagastu jauniešiem un vientuļiem pensionāriem. Nāca ciemiņi no Medumu pamatskolas un Medumu internātpamatskolas, un paši sagatavoja eglīšu rotājumus, kurus vēlāk izkarināja un izpušķoja ar tām ārā augošas eglītes. No lielām apaļām koka pagalēm tika veidoti Santas Ziemassvētku brieži Rūdolfi, kas tika izlikti jauniešu centrā uz palodzēm un galdiem. Vēlāk visi kopā taisījām svečturus no ģipša un dekorējām tos. Savām rokām taisījām eglīšu rotājumus, jauniešu centra eglītei. Putuplasta bumbas un zvaniņus apvilkām ar nelieliem krāsainiem materiāla gabaliņiem.

Esam atlasījuši labākās fotogrāfijas ar 2016.gada notikumiem un pasākumiem mūsu centrā, uztaisījām virteni eglītes formā, ko pakārām jauniešu centrā uz sienas. No koka plāksnēm Medumu pagasta pārvaldes darbinieks F.Muštavinskis ir izveidojis sniegavīrus, kurus jaunieši izdekorēja pagasta iedzīvotāju un ciemiņu priekam! Pēdējais darbs, ko ir paveikuši jaunieši, bija apsveikumu lapas, kurus viņi izkarināja pa visu ciemu, pēc iespējas, katrā stūrītī, lai visiem iedzīvotājiem sagādātu nelielu, bet mīļu un patīkamu pārsteigumu.
26.decembrī jauniešu centrā notika gada noslēguma tikšanās jauniešiem, kur izrunājām visus savus panākumus un apspriedām turpmākos plānus. Mūsu centra trīs jaunieši: L.Mikulans, N.Zubrovs, J.Kalenčuka tika īpaši atzīmēti par brīvrātīgo darbu, jo brīvprātīgi ir nostrādājuši vairāk nekā 50 stundas, par ko arī saņēma pateicības dāvanas. Visiem jauniešiem kopā par darbu un ieguldījumu jauniešu centrā, tika uzdāvināta galda spēle “Monopolija”. Vakars turpinājās sirsnīgā atmosfērā ar tējas tasīti.
Liels paldies visiem par centību!