Jauniešu rudens aktivitātes

Jau sen ir pienācis rudens, tomēr jaunieši ir ļoti aktīvi un pozitīvi.

Medumu jauniešu ik gadu realizē projektu ‘’Uzlabosim savu ikdienu’’, pa šo laiku tika iegādāti kokapstrādes instrumenti un materiāli, lai izveidotu noformējumus svētkiem un ikdienai. Tā kā jaunieši paši labiekārto pagastu, tika izlemts piedalīties konkursā ‘’Saimnieks 2019’’. Pirms komisijas atbraukšanas jaunieši cītīgi pastrādāja un atjaunoja norādes parkā un fotogrāfiju stendu. Pie visa klāt, jaunieši izveidoja jaunas, skaistas pūces.

Pagasta svētkos, jaunieši aktīvi piedalījās izklaidējot iedzīvotājus un pagasta ciemiņus rādot kā ir jāspēlē “dārza spēles”.

Šajos brīnišķīgi raibos mēnešos jaunieši organizēja fotoizstādi “Krāsains rudens Medumos”, kuru var redzēt Medumu pagasta pārvaldes priekštelpā.

Kādu laiku atpakaļ tika novadīta radoša darbnīca ‘’Lelle amulets’’, kurā varēja piedalīties tikai meitenes, jaunietes un sievietes. Šajā darbnīcā tika stāstīts par šo leļļu vērtību, vēsturi un veidot tās,  no dažādaiem auduma gabaliem un pavedieniem. Šo ideju mūsu Jauniešu centra vadītāja “atveda” no nesen apmeklētās etnogrāfiskās nometnes Baltkrievijā.

27.oktobrī Medumu parkā tika novadīts kvests, kurā piedalījās jaunieši no Sventes, Kalkūnes, Demenes, Srudalienes un Zarasas(Lietuvas). Iesākumā visi jaunieši sadalījās jauktās komandās un tad pildīja uzdevumus: minēja mīklas, lika kopā puzzles, izgāja labirintu un atveidoja varoņu fotogrāfijas no filmām, multfilmām un populārām gleznām. Pēc kvesta visi sapulcējās un dalījās  iespaidos,  dzerot karsto, tēju vēlāk saņēma nelielas dāvanas.

Tā nu pagāja divi rudens mēneši ar jauniem iespaidiem, labām atmiņām un dāvaniņām.