Jauniešu uzvara salidojumā “Esi vērīgs 2013”

Vasaras brīvlaika pēdējās dienās 24. un 25.augustā Medumu pagasta jaunieši kopā ar jauniešiem no 15 citiem Daugavpils novada pagastiem piedalījās ikgadējā Daugavpils novada jaunatnes salidojumā „Esi vērīgs 2013” atpūtas bāzē „Vīrogna”, kura atrodas Višķu pagastā.—–

Pirmās dienas pēcpusdienā notika sporta sacensības ar neparastām sporta disciplīnām, kur grūtākā no tām bija „”A” burts”. Tomēr mūsu jaunieši uzrādīja labus rezultātus un kārtējo reizi pierādīja, ka Medumu pagastā dzīvo sportiski jaunieši.

Vakarā notika mājasdarbu  konkurss „Pasaules karte”, kur katram pagastam bija jāprezentē konkrēta valsts, kuru viņi izlozēja.

Mūsu jaunieši pārstāvēja Zviedriju. Savas uzstāšanās laikā jauniešiem bija jāatveido Zviedrijas kultūra un jāparāda skatītājam tās raksturīgākās iezīmes, kā arī bija jāprezentē savas komandas talismans konkursā „Kvēlākais līdzjutējs”. Par savu talismanu jaunieši izvēlējās zviedru bērnu pasaku autores Astrīdas Lingrēnas pasaku varoni Karlsonu,  jo viņš ir aktīvs un ievēro veselīgu dzīvesveidu, tāpat kā Medumu jaunieši.

Vakara izskaņā bija diskotēka ar DJ no dažādiem Daugavpils novada pagastiem.

Otrās dienas rīts sākās ar teritorijas un mājiņu sakārtošanu un, protams, ar gaidītāko salidojuma daļu – apbalvošanu. Šogad mūsu jauniešu uzrādīja patiešām labus rezultātus.

3. vieta – talismanu konkurss „Kvēlākais līdzjutējs”

2. vieta – sporta disciplīnā „Bumbiņu mešana pāri sienai”

2. vieta – mājasdarbs „Pasaules karte”

1. vietaMihailam Rižijam individuālajā kopvērtējumā sporta disciplīnā „Bumbiņu vākšana”

1.vieta – kopvērtējumā

Medumu jaunieši saņēma kausus, kopbildi un beisbola cepures ar uzrakstu „Es mīlu Daugavpils novadu”.

Jaunieši patiešām negaidīja, ka viņiem izdosies ne tikai iegūt godalgotās vietas atsevišķās disciplīnās, bet arī kļūt par Daugavpils novada jaunatnes salidojuma „Esi vērīgs 2013” uzvarētājiem.  Ar nepacietību gaidīsim jaunatnes salidojumu „Esi vērīgs 2014” un tik pat labus un vēl labākus rezultātus. Medumu pagasta jaunieši pateicas Daugavpils novadam un jaunatnes lietu atbildīgajiem par šo interesanto pasākumu! 

Jaunieši sarežģītākajā no disciplīnu veidiem “”A” burts”

“Bumbiņu vākšana”

Jaunieši pirms Zviedrijas prezentācijas

Komanda ar talismanu – Karlsonu

Komandas prieks par iegūtajām godalgām ir neizmērojama…

Pasākumā iegūtās godalgas

Pateicība “Borisa un Ināras Teterevu fondam”