Jauniešu vasara!

Šajā karstajā un skaistajā  julijā mēs turpinājām darboties ar projektu “Uzlabosim mūsu ikdienu” un izveidojām no finiera dārza spēles. Paldies par palīdzību, kuru sniedza Kalkūnes pagasta jaunatne, dārza spēļu izgatavošanā.

Saulainā 11. augusta dienā pasākumā, kurš tika veltīts Medumu parkam, notika dārza spēļu prezentēšana. Visi, kuri atbrauca varēja piedalīties spēlēs. Dalībnieki varēja sajust komandas garu, parādīt savu veiklību un atmiņu. Kamēr dalībnieki spēlēja spēles, Medumu jaunietes gatavoja karstās sviestmaizes.Pēc spēļu beigām dāmas cienāja visus dalībniekus ar sviestmaizēm un tēju. Pasākuma laikā tika izmantots arī bezvadu skaļrunis, kurš tika nopirkts pēc projekta „Uzlabosim mūsu ikdienu”.

Augustā jaunieši ar savām dārza spēlēm devās uz Skrudalienas pagastu, kur prezentēja tās, kā arī spēļu prezentācija tika novadīta novada svētkos Naujenas pagastā.

Vēl mūsu jaunieši bija aizbraukuši uz Vaboles pagastu, kur notika 10. Daugavpils novada jaunatnes salidojums. Visi jaunieši atgriezās  ar spīdīgām medaļām, interesantām dāvanām un ar krāšņiem iespaidiem.

Nu lūk… Vasara jau aizvadīta! Šajos mēnešos tika izdarīti daudzi darbi. Jaunieši pabeidza projektu, novadīja pasākumus un darbnīcas. Ņemot vērā darba apjomu, gribētos izteikt milzumlielo paldies Medumu jauniešiem par palīdzību, idejām un darba organizāciju.