Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gadadiena

Ko lai dodu tev, Latvija?
Esmu tikai es un mana sirds.
Es viena nespēju tevi godā celt,
Arī zāle bez ūdens nevar zelt.

18. novembrī,  Medumu pagasta tautas namā ar  svinīgu pasākumu tika atzīmēta  Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadiena.

Pasākums iesākās ar radošu darbnīcu, kurā izveidojām patriotiskus svečturus. Patīkami, ka darbnīcā piedalījās gan mazi, gan lieli. Radošā  procesa laikā Medumu pagasta bibliotēkas vadītāja Aelita Kožemjakina sarīkoja izglītojošu viktorīnu par Latvju rakstu zīmēm.

Pēc darbnīcas visi pārvietojās uz zāli, lai uzbaudītu svētku koncertu. Koncertā uzstājas mūsu kaimiņi no Kalkūniem – sieviešu vokālais ansambli “Pērles”. Tie ar jautru noskaņu uzmundrināja skatītājus. Ar prieku un  izbrīnu skatītāji pieņēma Medumu speciālās pamatskolas audzēkni  no Ukrainas – Igoru Fenogenovu, kuram  uz laiku Latvija kļuva par māju. Viņš izpildīja ne tikai dziesmas dzimtajā valodā, bet  arī dziesmu latviešu valodā. Igora izpildījums bija ļoti sirsnīgs.  Meitenes no Medumu pagasta iepriecināja skatītājus ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem.
Koncertā laikā tika atklāta mūsu fotoizstāde “Zīmju stāsti”, un līdz 30. novembrim Medumu pagasta Tautas nama foajē tā būs apskatāma. Visi laipni gaidīti!

Pēc koncerta, ar karstu tēju izgājām ārā un izlikām no svecēm MĀRAS KRUSTU  kā auglības un veselības simbolu, vēlot Latvijai tikai vislabāko!

Gribam izteikt pateicību par dalību un ieguldījumu mūsu pasākuma tapšanā  –  sieviešu vokālajam ansamblim “Pērles”, Igoram Fenogenovam, Evijai Matusjavičai, Viktorijai Čadajevai, Ksenijai Romancevičai, Marijai Bobilevai, Jūlijai Keivišai un brīvprātīgajiem jauniešiem.

 

 

Pasākuma video ieskats –

https://www.facebook.com/100083552673366/videos/525850562511253

 

 

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova