Māmiņ, cienājies!

10.maijā Jauniešu centrs pulcēja visus Medumu pagasta jauniešus, kas vēlējās iepriecināt savas māmiņas un pagatavot viņām torti. Darbā piedalījās absolūti visi: kamēr vieni mērija ar glāzi ingredientus, tikmēr citi gatavoja mīklu un krēmu tortei. —– Galvenā ideja bija tāda, ka katrs jaunietis izritināja mīklu pankūkā un izcepa to uz pannas, savukārt, katra pankūka veidoja vienu tortes kārtu, un simbolizēja katra cepēja dvēseles gabaliņu, ko viņš dāvāja savai mammai. Tālāk, torti no pankūkām salika kopā, izpušķoja ar marmelādes rozītēm, kuras jaunieši arī veidoja paši. Nu lūk, torte “Māmiņai” bija gatava!
Plkst.17.00 tika aicinātas  visas māmiņas, lai nogaršotu bērnu gatavotu torti, pacienātos ar tēju un uzklausītu daudz mīļu, jauku vārdu, ko bērni vēlējās todien viņām pateikt.
Māmiņām ļoti iegaršojās torte un viņas palūdza recepti.

Vēlamies padalīties ar to arī ar Jums!
Tortes “Māmiņai” pagatavošanai ir nepieciešams:
krējums – 200 g.,
soda – 1/2 tējk.,
cukurs – 200 g.,
milti – 3 glāzes.
Visus produktus sajaucam mīklā, izritinām no tās plānas pankūkas un cepam uz sausas pannas no abām pusēm. Uz katras pankūkas virsū  var likt visu kas Jums garšo – ievārījumu, biezpienu vai arī pašu pagatavotu krēmu, kuru katrs var uztaisīt pēc savas īpašas receptes! Mūsu jaunieši priekš savām māmiņām izvēlējās pildījumu no biezpiena, krējuma un ābolu džema.
Lai Jums labi garšo!!!