Mātes dienas pasākums Medumu pagastā

Māmiņu dienā 2013.gada 12.maijā Medumu pagasta jauniešu centrā pulcējās Medumu pagasta aktīvākās māmiņas, lai piedalītos konkursā „Supermamma”.

Lai konkurss noritētu veiksmīgi un bez jebkādas aizķeršanās, tika sasaukti nopietni konkursa žūrijas locekļi: Miropija Petkune, Viktorija Celminska, Ilona Ruža un Milāna Loča.—–

Uz konkursu atnākušajām māmiņām bija jātiek galā ar visdažādākajiem uzdevumiem, piemēram, jāatbild uz viktorīnas jautājumiem, jāatmin mīklas, jāaizšuj caurumu, jāsaliek puzles gabaliņus vienotā attēlā, jāatmin, kāda tēja kurā krūzē ir sagatavota un attiecīgi kā šī tēja spēj palīdzēt bērnam, salocīt lidmašīnu un aizlidināt to vistālāk un nobeigumā vēl pastāstīt iepriekš sagatavotu pasaku.

Ne velti šis konkurss saucas „Supermamma”. Visas māmiņas, kuras piedalījās konkursā, lieliski tika galā ar visiem šiem sarežģītajiem uzdevumiem.

„Supermamma” konkursā piedalījās pašas atraktīvākās un aktīvākās pagasta māmiņas:

Svetlana Kalinčuka, 
Jerena Loča, 
Anna Šinkarenko, 
Viktorija Kuzņecova un
Diāna Mikulane.

Rezultātā kopējais punktu skaits katrai māmiņai bija tik tuvs viens pie otra, ka varētu teikt, ka uzvarēja visas jaukās māmiņas, bet pirmo vietu tomēr ieguva Viktorija Kuzņecova.

Mēs apsveicam un lepojamies ar šādām supermāmiņām!

Māmiņas caurumu lāpīšanā ir nepārspējamas!

Arī salikt puzles attēlu viņām ir tīrais nieks

Tā klausīties pasaku māk tikai mazākie klausītāji

Māmiņas ar bērniem un konkursā saņemtajām dāvanām

Medumu pagasta “Supermāmiņa 2013” – Viktorija Kuzņecova

Pēc labi padarīta darba noteikti jāiestiprinās jauniem darbiem un piedzīvojumiem…