Medumi rudens noskaņās

 Rudens ir laiks, kas dāvina  krāsu bagātību, dabas materiālu daudzveidību un plašās iespējas fantāzijas lidojumam. Tā, svētdien, 19. oktobrī, kad koki jau gandrīz zaudējuši savus krāsainos mēteļus un zeme pārklājās ar daudzkrāsainām lapām, Medumu pagasta Tautas namā  notika radošās darbnīcas „Medumi rudens noskaņās”.—–

Radošās darbnīcas dalībnieki ar interesi un azartu veidoja savas neatkārtojamās kompozīcijas. Tika izmantoti pēc iespējas dažādāki dabas materiāli, kuri reizēm šķita pārāk atšķirīgi un nesavienojami, lai harmoniski iederētos kopējā kompozīcijā. Tomēr kopīgiem spēkiem, cītīgi un pacietīgi strādājot, izdevās izveidot plāšu  pievilcīgu un brīnišķīgu darbu klāstu: pušķus no kļāvu lapām, dabas materiālu kompozīcijas, ezi no čiekuriem un daudz ko citu, ko var apskatīt pagasta pārvaldes 1.stāvā foajē. Nāciet un nobaudīt ne tikai košās rudens krāsas, bet arī iepazīstiet Medumu ciema iedzīvotāju fantāzijas lidojumu un gūtās iemaņas.


Paldies dalībniekiem par darbu meistarību un lietderīgu laika pavadīšanu šajā pelēkajā rudens dienā. Esiet laipni gaidīti arī nākamreiz! 

Gan lieli, gan mazi acis neatraujot darbojās pie saiem mākslas darbiem.

Tapušie mākslas darbiņi ir izstādīts un gaida savu apmeklētāju …