Medumiešu uzvara intelektuālajā spēlē “Kas? Kur? Kad?”

19.oktobrī notika pēdējā šī gada Daugavpils novada jaunatnes intelektuālā spēle „Kas? Kur? Kad?”, ko rīkoja iepriekšējās spēles uzvarētāji Ambeļu pagasta jaunieši. Šajā spēlē piedalījās jaunieši no 10 Daugavpils novada pagastiem, to skaitā arī Medumu pagasta jauniešu komanda, kuras sastāvā spēlēja gan pieredzējuši spēlētāji, kas spēlē jau trešo sezonu – Milāna Loča un Mihails Rižijs -, gan jaunie komandas spēlētāji, kas spēlē pirmo vai otro spēli – Igors Lisjonoks, Raimonds Survila un Artūrs Dvoreckis.—–

Šī spēle atšķīrās no iepriekšējām, jo tika mainīti spēles noteikumi. Pirmkārt, tagad spēles laikā tiek izspēlēti nevis 36, bet 30 jautājumi, un otrkārt, katram jautājumam nav noteiktas vērtības punktu izteiksmē. Ja viena komanda atbild uz kādu no jautājumiem, tad tā iegūst punktu skaitu, kas atbilsts komandu skaitam, un, ja visas komandas atbild uz jautājumu, tad tās katra iegūst pa vienam punktam.

Mūsu pagasta jaunieši uzrādīja ļoti labus rezultātus jau pašā spēles sākumā iegūstot līdera pozīcija gan pirmajā, gan otrajā tūrē, kas nedeva izredzes pretiniekiem apsteigt viņus trešās tūres laikā. Līdz ar to Medumu pagasta jaunieši guva pārliecinošu uzvaru spēlē un ieguva iespēju rīkot 2014. gada sezonas pirmo jaunatnes intelektuālo spēli.

Spēlē kā novērotājs piedalījās Daugavpils novada intelektuālo spēļu „Kas? Kur? Kad?” rīkotājs Pjotrs Vasiļjevs. Redzot Medumu jauniešu intelektuālās prasmes un spējas atbildēt uz sarežģītiem jautājumiem, viņš uzaicināja mūsu jauniešus uz Daugavpils novada intelektuālo spēli, kas notika 20.oktobrī Laucesas pagastā. Jaunieši ar prieku tajā piedalījās un viņus nemulsināja tas, ka spēlē piedalās pieauguši un pieredzējuši spēlētāji no dažādiem pagastiem. Jaunieši bija ļoti gandarīti par iespēju piedalīties šajā spēlē un apsolīja arī turpmāk piedalīties Daugavpils novada intelektuālajās spēlēs.

Malači!

Novēlēsim mūsu komandai veiksmi arī turpmākajās spēlēs.

Paldies “Borisa un Ināras Teterevu fondam”