Medumiete Jevģēnija Šatrova piedalījās konkursā “Meiteņu būšana”

7. martā, starptautiskās sieviešu dienas priekšvakarā, Demenes pagastā notika pasākums Daugavpils novada jauniešiem, kurā piedalījās arī mūsu pagasta pārstāve—–.

Šī pasākuma ietvaros notika konkurss „Meiteņu būšana”, kurā mūsu pagastu pārstāvēja Jevģēnija Šatrova.

Konkurss sākās ar sevis prezentēšanu. Jevģēnija, stāstot par sevi, uzsvēra, ka nāk no ļoti skaista pagasta ar brīnišķīgām ainavām – Medumiem.

Konkurss turpinājās ar cepuru parādi, kurā dalībnieces prezentēja mājās izgatavotās cepures no dažādiem materiāliem. Jevģēnijas cepure bija ļoti pavasarīgi izrotāta ar tauriņiem un pavasara ziediem no papīra.

Pēc cepuru parādes konkursa dalībniecēm bija jāpiešuj pogas, jāizveido krelles no makaroniem un jāsaloka salvetes.

Pēdējā konkursa posmā jaunietēm bija jāparāda savs talants. Tā kā Jevģēnijai ļoti labi padodas dzejoļu lasīšana, viņa lasīja dzejoli par pavasari un pirmo mīlestību.

Konkursantes vērtēja žūrija.

Par konkursa uzvarētāju kļuva Evelīna Krilova no Skrudalienas pagasta, savukārt skatītāju simpātiju balvu ieguva Jolanta Krukovska no Demenes pagasta.

Pateicību par piedalīšanos konkursā ieguva mūsu Jevģēnija Šatrova un Vecsalienes pagasta pārstāve Karina Daņiļeviča.

Konkurence bija ļoti sīva un punktu starpība starp meitenēm bija ļoti maza, tāpēc Jevģenija nebēdājās par zaudējumu, bet gan vēlreiz pierādīja, ka Medumos dzīvo patiešām čaklas, talantīgas un radošas jaunietes. 

Jevģēnija piedalījās konkursā ar 1.kārtas numuru


Salvešu locīšana Jevģēnijai padodas ļoti labi un raiti


Jevģēnija nav noskumusi par saņemto pateicību…


… jo viņu atbalstīja visforšākā atbalsta grupa