Medumos līksmi nosvinēja Lieldienas!

6.aprīlī Medumos cilvēki sanāca kopā svinēt Otrās Lieldienas un patīkami pavadīt laiku. Saulainais laiks un svinīgais garastāvoklis padarīja pasākumu vēl labāku.—–

Pasākuma pirmajā daļā klātesošos gaidīja Daugavpils tautas teātris „Iskateļ”, kurš pagājušajā gadā atzīmēja savu 50 gadu jubileju. “Iskateļ” ir vecākais un vienīgais pastāvīgi darbojošais tautas teātris Latvijā, kuru kopš 1989. gada  vada Jurijs Losevs. Šoreizs skatītāju uzmanībai tika piedāvāta Ksenijas Dragunskas viencēliena luga „Kriškins”, par attiecībām starp galvaspilsētu un provinci.  Skatītaju smiekli un skaļie aplausi liecināja, ka izrāde bija jautra, labestīga un aktuāla.

Svētku pasākums turpinājās ar Lieldienu rotaļām un aktīviem konkursiem, kuros piedalīties varēja gan pieaugušie, gan bērni. Lieldienu zaķis un draudzīgā vista vērīgi sekoja tam, lai visi dalībnieki aktīvi iesaistītos spēlēs un lai bez dāvanām neviens neaizietu.

Cilvēku izteiktā sajūsma un pateicība par saņemajām balvām bija pieradījums tam, ka pasākums izdevās!

Pasākumu finansiāli atbalstīja Daugavpils novada dome un Medumu pagasta pārvalde. Pateicāmies SIA “Dvinska Plus” par sarūpētajiem saldumiem.