Medumu jaunieši aktīvi gatavojas svētkiem

No 24. novembra līdz pat 4. decembrim Medumu pagasta jauniešu centrā rosījās radošās darbnīcas, kurās Salaveča palīgi centīgi darbojās sagaidot gaišos Ziemassvētkus.—–

Vecākie palīgi grieza no finiera rotājumus, kas iekārti zaros rotās Ziemassvētku eglīti, kas priecēs visus pagasta iedzīvotājus. Visi, kas mīl zīmēt un krāsot, varēja izpaust savas mākslinieciskās prasmes un fantāziju, rotājot finiera eglītes rotājumus.
Izgriezti, izrotāti un nolakoti rotājumi stāv plauktā un gaida laiku, kad tiks iekārti Medumu ciema Ziemassvētku eglītē un varēs priecēt pagasta iedzīvotājus un ciemiņus svētku dienās.
Mūsu palīgi – mākslinieki neapstājās uz paveikto, viņi izrotāja jauniešu centra logus. Rezultāts – Jauniešu centra logi ir dekorēti ar tematiskiem Ziemassvētku zīmējumiem. Kamēr vieni dekorēja logus citi, mazie palīgi, taisīja svētku atklātnes. Paši mazākie palīgi arī nesēdēja bez darba, bet apgleznoja Jaungada svečturus – mazas burciņas.
Kad darbi pie rotājumu griešanas bija pabeigti lielākie palīgi izrotāja jauniešu centra ieeju, un ar savām rokām uzmeistaroja svētku aļņus, kas stalti stāv jauniešu centram priekšā.

Labs darbiņš padarīts, palīgi! Cerams, ka Salavecis neaizmirsīs par saviem palīgiem un visi tiks pie dāvanām.