Medumu jaunieši piedalījās vienreizējā Jaunatnes salidojumā

Šī gada vasaras pēdējās brīvdienas Medumu pagasta jaunieši no biedrības “Medumu Cerība” pavadīja vienā no Daugavpils novada skaistākajām atpūtas vietām –  “Višķezers”, kur tika organizēts jau 7. Daugavpils novada Jaunatnes salidojums.

Salidojuma moto bija “Lepns būt novadā” un šoreiz tas izcēlās ar brīvprātīga darba aktualizāciju. Tika izveidota jauniešu “org grupa”, kas piedalījās pasākuma organizēšanā, gala rezultātā, iegūstot līdz pat 30 brīvprātīgā darba stundām. Tas gods darboties salidojuma ietvaros no Medumu jauniešiem bija Jevģenijai Kalinčukai un Ērikam Surmovičam, ar ko jaunieši lieliski tika galā. Pārējie dalībnieki no biedrības “Medumu Cerība”, proti Kristīne Jevsejeva, Karīna Suvorova, Ēriks Grāvelis, Igors Lisjonoks, Jevģēnijs Korotkovs un Artūrs Pipers pārstāvēja Medumu pagastu sacenšoties sporta aktivitātēs un cītīgi krājot punktus pagasta krājkasītē. Salidojuma sestdienas vakars sākās ar radošo daļu, kur jaunatnes atbildīgajiem vajadzēja oriģināli prezentēt sevi, bet 14 pagastu komandām bija jāatspoguļo sava pagasta vēsture kādā teikā vai uzvedumā.

Salidojuma otrajā dienā sacensības turpinājās, tāpat dalībniekus sagaidīja aktivitāšu fināli un svinīgā apbalvošana. Medumu jauniešiem izdevās izcīnīt 5 medaļas. Lielisks rezultāts un lietderīgi pavadītas brīvdienas!

Paldies Daugavpils novada jaunatnes salidojuma organizatoriem par aizrautīgu pasākumu, atbalstītājiem par skaistajām dāvanām, ka arī,  visu pagastu jauniešiem par fantastisku un sirsnīgu gaisotni!