Medumu jauniešu aktivitātes augustā

Augustā Medumu jaunatne bija pamatīgi nodarbināta. Jaunieši aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs. Augusta sākumā jaunieši piedalījās Daugavpils novada rīkotajā salidojumā, iegūstot tur gan daudzas godalgotas vietas, gan pieredzi, jaunus kontaktus, kā arī daudz dažādu emociju. Salidojumā, jaunieši prezentēja daļu no projekta “Uzlabo savu ikdienu!” rezultātiem. Tās bija kompozīcijas no stikla pudelēm, vienreizējās lietošanas traukiem, makulatūras un tekstila, jo Medumu pagasta jaunieši ir par Zaļu Latviju!

Realizējot projektu, jaunieši izvēlējās, rediģēja, drukāja un laminēja fotogrāfijas. Gala rezultātā no vairāk kā  100 fotogrāfijām, tika izvēlētas 24 labākās.

Medumu jaunieši arī parūpējās par stendu pie Medumu pagasta parka. Tas tika atjaunojot un atjaunotas fotogrāfijas. Tagad stends izskatās daudz krāšņāks.

Medumu jaunieši augustā turpināja veidot kompozīcijas no makulatūras, kā arī jaunieši apsveica seniorus jubilārus ar pašu izveidotām dāvanām. Tāpat jaunieši izveidoja dāvanu iepakojumu pirmklasnieku sveikšanai.

Jaunieši sadarbojoties ar Kalkūnes pagasta jauniešiem devās izglītojošā ekskursijā uz Latvijas – Baltkrievijas robežpunktu, kas atrodas Skrudalienas pagastā. Visi jaunieši pēc brauciena guva gandarījuma sajūtu.

Pēdējā aktivitāte augustā bija lidojums ar lidmašīnu. Jaunieši, izmantojot dāvanu karti, izbaudīja lidojumu virs Daugavpils pilsētas. Visi klātesošie bija emociju pildīti pēc lidojuma. Vēl viens spilgts notikums jauniešu dzīvē… Turpinājums sekos…

 

Rakstu sagatavoja

Organizācijas “Medumu Cerība” dalībnieks

Igors Lisjonoks