Medumu jauniešu panākumi martā

Pavasaris jeb “ziedonis” ir pārejas laiks no ziemas uz vasaru, kad daba mostas un atdzīvojas no ziemas bargā sala. Šī laika neatņemamā sastāvdaļa ir gatavošanās Lieldienām.

Arī mūsu jaunieši jau ir “pamodušies”, izkustējušies un jau var padalīties ar paveikto. —–

Sakarā ar projektu “100 labie darbi”, viņi izveidoja atklātnes un apsveikumus dāmām 8.martā, kuras tika uzdāvinātas visām pagastā sievietēm.

Vēlāk tika paveikts lielāks darbs. Gatavojot ciemu Lieldienu svētkiem, viņi izzāģēja no OSB plāksnēm 1metrīgās olas, kuras izkrāsoja un atdzīvināja, uzzīmējot uz tām dažādus ornamentus ar akrila krāsām. Pēc krāsošanas, olas tika uzstādītas Medumu ciema vietās, kurās var iepriecināt visus iedzīvotājus un ciemiņus, kā arī radīt Lieldienu gaisotni

Papildus, no 14. līdz 17.martam jauniešu centrā norisinājās radošās darbnīcas, kur bērni un jaunieši varēja izveidot Lieldienu atklātnes un dekorus paši sev vai dāvanā.

18.martā mūsu centrā notika informatīvais seminārs “Projektu sastādīšana”, kuru vadīja Daugavpils novada izglītības pārvaldes jaunatnes projektu koordinātore – Milāna Loča. Semināra laikā Milāna parādīja prezentāciju, kā arī visu izskaidroja un parādīja, stāstot reālus piemērus. Jaunieši apguva projektu sastādīšanas pamatus ne tikai uzklausot informāciju, bet arī tika sadaloties 2 grupās un pildot praktiskus uzdevumus.

Šī gada marta “atskaiti” varam beigt ar pēdējo šī mēneša panākumu – 19.martā mūsu jaunieši Leonīds, Mihails un Jevgēnijs Rižiji, Valērija Kožemjakina, Ēriks Surmovičs un Igors Lisjonoks ieņēma II vietu piedaloties Daugavpils novada intelektuālajā spēlē!

Visiem aktīvajiem, kas piedalījās mūsu marta pasākumos – PALDIES!