Medumu jauniešu vecā gada atskaņas

Medumu pagasta jaunieši, gaidot Jauno gadu, to laiku pavadīja aktīvi un jautri,  piedalījās jauniešu vakaros  Skrudalienas pagastā un Salienas pagastā.

Tas bija ļoti jautri, liels paldies vakaru organizatoriem, par jauki pavadīto laiku!

Visu decembri  Jauniešu centrs nebija tukšs,  katru dienu notika radošās darbnīcas.  Sadarbībā ar Medumu pagasta pārvaldi un sociālo darbinieku, jaunieši izveidoja Ziemassvētku atklātnes (tika izgatavots vairāk kā 50 Ziemassvētku atklātnes), kuras tika uzdāvinātas vientuļiem pensionāriem, pārvaldes sadarbības partneriem, kā arī jaunieši neaizmirsa par saviem draugiem no citiem pagastiem un aizsūtīja viņiem apsveikuma atklātnītes.

Radošā darbnīcā “Filca Zābaki” jaunieši ieguva jaunas prasmes  ,bet bērniem tika piedāvāta radošā darbnīca, kurā viņi veidoja sniegavīrus no plastmasas traukiem.

Arī tika veidotas sniegpārsliņas no vilnas diegiem.

Jaunieši bija tik radoši, ka no koka dēlīšiem izveidoja Ziemassvētku eglīti, kura tagad stāv Medumu jauniešu centrā. Pateicoties jauniešu radošam garam un centieniem  vairs nevajag cirst egles mežā.

29.12 Tika organizēta tradicionālā jauniešu tikšanās. Jauniešiem bija iespēja pašiem sev sagatavot cienastus.  Un viņi sacepa pīrādziņus, smalkmaizītes ar kanēli, kurās iekšā tika paslēpta Jaungada prognoze. Kopā nosvinēja svētkus, un ieguva jaunas prasmes spēlējot galda spēles. Visi saņēma Ziemassvētku dāvanas .

 

 

 

Tekstu sagatavoja: Rihards Vaņkovs