MEDUMU PAGASTA JAUNIEŠI SARŪPĒJA PĀRSTEIGUMUS SENIORU DIENĀ

Oktobris ir mēnesis, kad mēs ejam sveikt savus vecvecākus un kaimiņu omītes Senioru dienā. Arī šogad Medumu jaunieši neaizmirsa par vecāko paaudzi un uztaisīja krāsainas apsveikumu plakātus ar siltiem vēlējumiem pagasta pensionāriem. Medumu ciems ir diez gan liels, tāpēc visi jaunieši sadalījās grupiņās un aizgāja savos maršrutos, lai izkarinātu apsveikumus.

Jaunieši centās, lai pēc iespējas vairāk iedzīvotāju ieraudzītu šo sveicienu, tāpēc apsveikumi tika karināti pie katras kāpņu telpas, pie katra informatīvā stenda. Pagasta seniori bija priecīgi saņemt šādus apsveikumus, un, satiekot jauniešus uz ielas, pateicās tiem par siltiem vārdiem.

Ar to jau pārsteigumi senioriem nebeidzās. Svētdien jaunieši pulcējās Medumu jauniešu centrā un sagatavoja mazas dāvaniņas, kuras pasniegs senioriem “Senioru ballē”. Šis pārsteigums būs burciņas ar saulaini spožo, vitamīniem bagāto ķirbju-apelsīnu ievārījumu.
Lūk, mēs nolēmām arī ar Jums padalīties receptē:

Sastāvdaļas:
1 kg ķirbis
1 liels apelsīns
800g cukura.

Pagatavošana:

Ķirbi un apelsīnu nomizo un sagriež kubiņos, apkaisa ar cukuru un atstāj uz nakti ievilkties. Tad uz lēnas uguns uzvāra, pavāra 10-15 minūtes, lej burciņās un aizvāko.

Paldies visiem par palīdzību un jauki pavadīto laiku kopā!

Medumu pagasta jaunieši