Medumu pagasta jauniešu aktivitātes 2018. gada janvārī

Jau otro reizi, kļūstot par labu tradīciju, 2. Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākumā tika sumināti tie, kuri ir cītīgi strādājuši, lai jaunatnes darbs Daugavpils novadā attīstītos un sniegtu labumu jauniešiem. 2018. gada 12. janvārī uz pasākumu uzaicinātu jauniešu sarakstā bija arī Medumu pagasta jaunieši. Igors Lisjonoks saņēma balvu “Gada Jaunietis”. Ir jāpiebilst, ka Medumu pagasta jauniešus, kuri par 2017.gadu “savāca” visvairāk brīvprātīgā darba stundu, apsveica Daugavpils novada domes deputāts Visvaldis Ločs, uzsverot jauniešu paveikto darbu. Četri jaunieši ir pārsnieguši 50 brīvprātīga darba stundu rezultātu. Ēriks Gusevs – 50 brīvprātīga darba stundas, Igors Lisjonoks – 58 brīvprātīga darba stundas, Jevģēnija Kaļinčuka – 65 brīvprātīga darba stundas, Rihards Vaņkovs – 73 brīvprātīga darba stundas. Viņi saņēma apliecinājumus, kuri palīdzēs jauniešiem nākotnē, darba meklējumos.

2018. gadu Medumu pagasta jaunieši uzreiz ir sākuši ar sagatavošanos 11. Medumu pagasta jauniešu sadraudzības vakaram. Medumu pagasta jaunieši, gatavojoties Latvijas simtgades svinībām, izvēlējas latviešu pasaku tematiku. Daugavpils novada jaunieši no septiņiem pagastiem (Salienas, Vecsalienas, Demenes, Kalkūnu, Lauceses, Maļinovas, Naujenes) sagatavoja mājas darbus, kuri bija saistīti ar latviešu pasaku varoņiem. Gatavojoties šīm pasakainajam vakaram Medumu pagasta jaunieši sagatavoja afišas, nolikumu, scenāriju, kā arī paši sagaidīja viesus ar priekšnesumu – modes skate pēc Annas Sakses pasaku motīviem. Koncertā viesi piedalījās viktorīnās, konkursos, kā arī dažādās spēlēs, kuras tika saistītas ar latviešu tautas pasakām.

Medumu pagasta jaunieši uzdāvināja katra pagasta jauniešiem ievārījumu, kuru paši pagatavoja.

Sadraudzības vakarā arī piedalījās Daugavpils novada domes deputāts Visvaldis Ločs un Daugavpils novada Izglītības pārvaldes jaunatnes projektu koordinatore Milāna Loča, kuri apsveica Medumu pagasta jauniešus.

Pašlaik, mēs, Medumu pagasta jaunieši, gatavojamies pasākumam, kurš norisināsies 16. februārī Demenes pagasta kultūras namā. Aicinām visus Daugavpils novada jauniešus piedalīties dotajā pasākumā.

Jauniešu organizācijas “Medumu Cerība” dalībnieks Igors Lisjonoks