Medumu pagasta jauniešu aktivitātes aprīlī

Aprīlis Medumu pagasta jauniešiem sākās ar  Daugavpils novada  talantu konkursu jauniešiem “Zibsnis”, kurš notika 6.aprīlī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa”. Medumu pagastu pārstāvēja Anastasija Lukašenoka, kura piedalījās ar diviem muzikāliem priekšnesumiem.

Tradicionāli Medumu pagasta jaunieši ciemojās Sventes pagasta jauniešu sadraudzības vakarā “Labo manieru vakars”, kur jaunieši lasīja dzejoļus, kā arī aktīvi piedalījās konkursos, kur jaunieši sacentās, ēda garšīgu cienastu un līksmoja diskotēkā.

Tā kā pavasaris ir klāt, aprīlī  tuvojās Lieldienu svētki un “Lielā talka”. Medumu pagasta jaunieši nestāvēja malā un sarīkoja lielu pavasarīgu radošu darbnīcu, kur jaunieši veltīja milzīgu uzmanību bērnu laukumam – veidoja no siena putnus, rotāja laukumu ar izdekorētiem zariem, uzstādīja krāsainus, no koka veidotus zaķus. Pie Medumu parka ieejas, jaunieši no veca koka izveidoja pasakainu māju.

Jaunieši nepalaižot garām saucienus ”Latvijai būt zaļai”, aktīvi veidoja plakātus un izkarināja visa pagasta teritorijā, uzsaucot ļaudis ar vārdiem: ”Tīri ir nevis tur, kur kopj, bet tur, kur nemet atkritumus!

Informāciju sagatavoja:
Jevģenija Kalinčuka
Jauniešu organizācijas “Medumu Cerība” dalībnieks