Medumu jaunieši palīdzēja pagastā uzburt svētku noskaņu

Medumu pagasta jaunieši uz patīkamas un svinīgas nots turpināja savu aktīvo darbību decembra laikā, gatavojoties košajiem svētkiem.

Jaunieši renovēja pagājušā gada ziemas dekora instalācijas, kā arī papildināja ar jaunām, kuras novietoja ceļa posmā no Zarasiem (Lietuva) uz Daugavpili, kur atrodas Medumu pagasta teritorija, lai radītu svinīgu noskaņu Medumu pagasta iedzīvotājiem un garāmbraucējiem, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu.

Medumu pagasta jaunieši  jau kuru gadu neaizmirst apsveikt arī citu Daugavpils novada pagasta jauniešus, Medumu pagasta pārvaldi un Medumu pamatskolu, dāvinot tiem pašveidotas atklātnes ar novēlējumiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Tradicionāli 26.decembrī jaunā paaudze pulcējās kopā un devās vēlu vakarā jautrās un skaļās ķekatās, dziedot skanīgas dziesmas un sveicot Medumu ciema iemītniekus Ziemassvētkos un novēlot tiem ražīgu, laimīgu un veselīgu nākamo  gadu. Pēc skanīgām ķekatām jaunieši  pavadīja aizraujošu un neaizmirstamu svētku vakaru Medumu jauniešu centrā, kur izmēģināja Salavecīša uzdāvinātu dāvanu, veidojot garšīgas un karstas sviestmaizītes cepamkrāsnī, kā arī apsveica viens otru Jaunajā gadā un iepriecināja ar sagatavotām dāvanām.

Medumu jaunieši nestāvēja malā un palīdzēja Medumu pagasta Tautas namam organizēt un novadīt Ziemassvētku eglīti bērniem. Jaunieši dziedāja Ziemassvētku dziesmas kopā ar mazajiem bērniem, spēlēja aizraujošās spēlēs, novadīja ziemas viktorīnu, pārbaudot cik labi bērni zina, kas ir Ziemassvētki un Jaunais gads. Beigās Salavecītis uzdāvināja saldas dāvanas bērniem un tie bija sajūsmā par garšīgo dāvanu.

Tekstu sagatavoja:
Jevgenija Kalinčuka
Jauniešu organizācijas “Medumu Cerība” dalībniece

Foto:
Diāna Mikulane

Jaunatnes lietu speciāliste