Medumu pagasta jauniešu aktivitātes februārī

Neskatoties uz to, ka februāris ir īsākais gada mēnesis, Medumu pagasta jaunieši paspēja piedalīties daudzos pasākumos un gūt izcilus rezultātus. Medumu pagasta jauniete Valērija Kožemjakina piedalījās foto-konkursā “Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm”. No iesūtītajiem 157 darbiem, žūrija garu diskusiju rezultātā, atlasīja 21 fotogrāfiju, kas veidos ceļojošo foto-izstādi, starp kurām bija arī Valērijas izveidotā bilde, kurā ir redzams iecienītais Medumu ezers.

Vietne: 
https://lpr.gov.lv/lv/2018/jauniesu-foto/Wo2O9ahl_IVhttps://lpr.gov.lv/lv/2018/jauniesu-foto/#.Wo2O9ahl_IV

Medumu pagasta jaunieši ir atsaukušies uz Demenes pagasta jauniešu ielūgumiem. 16. februārī, apmeklējot kaimiņu rīkoto pasākumu “100 iemesli mīlēt Latviju”, jaunieši sagatavoja priekšnesumu mēmā šova stilā. Jaunieši, papildus priekšnesumam bija izgatavojuši dāvanu – kuplu konfekšu pušķi. Medumu pagasta jaunieši atzīmēja to, ka viņiem īpaši iepatikās sirsnīga un mīlestības pilna atmosfēra.

2018.gada 18.februāra pēcpusdienā Medumu pagastā ļoti plašā pulkā sanākot pagasta iedzīvotājiem un viesiem tika pavadīti “Masļeņicas” svētki. Medumu pagasta jaunieši arī šeit parādīja aktīvās iesaistīšanas garu un palīdzējā organizēt pasākumu. Tika izveidota radošā darbnīca, tika padotas siltas pankūkas, tika iemūžināti fotogrāfijās pasākuma dalībnieki, tāpat jaunieši uztaisīja “Masļenku”, kura izkrāsoja ar spilgtiem toņiem dotos svētkus.

 

Informāciju sagatavoja:
Jauniešu organizācijas “Medumu Cerība” dalībnieks
Igors Lisjonoks