Medumu pagasta jauniešu aktivitātes jūnijā

Lūk, jau pagāja pirmais sengaidītais vasaras mēnesis! Medumu jaunieši, kā vienmēr, ļoti aktīvi piedalījās pasākumos un radošās darbnīcās, kā arī pavadīja meistarklases.

Mēnešā sākumā mēs labiekartojām celmus Medumu parkā. Tagad tiem virsū rāpo skaisti gliemeži un sveicina jaunus viesus. Tā pat, viņus sveicina arī atjaunots uzraksts „Medumu parks”.

Pirms Līgo svētkiem jaunieši apmeklēja interesantu pasākumu ‘’Ielīgošana pie Jāņa 2’’ Raiņa mājā Berķenelē. Mēs ļoti pateicīgi pār jautri pavadīto laiku.

Medumu jaunieši arī sadarbojas ar Skrudalienes pagastu. Mēs kopā piedalāmies projektā „Uzlabosim savu ikdienu” plastmasas pudeļu utilizācija. 18. jūnijā Medumu jauniešu centrā notika radošās darbnīcas, kur no plastmasas pudelēm ieinteresētie taisīja dažādus dekorus.

Saistībā ar projektu „Uzlabosim savu ikdienu” Medumu jaunieši jau sapirka visus nepieciešamos materiālus un elektroierīces. Un ar to, Eriks Surmovičs novadīja apmācības meistarklasi, kā strādāt ar elektroierīcēm. Viņš parādīja kā izmantot slīpmašīnu, urbi un sprauslas.

Kā arī jaunieši jau izgatavoja dārza spēles. Viena no tām ir krasains labirints.

Šis mēnesis bija ļoti aizraujošs un aktīvs. Medumu jaunieši piedalījas pasākumos, meistarklasēs un darbnīcās. Ceram, ka nākamie mēneši būs vēl aizraujošāki.

 

Tekstu sagatavoja:
Jevgenija Kalinčuka
Jauniešu organizācijas “Medumu Cerība” dalībniece

Foto:
Diāna Mikulane

Jaunatnes lietu speciāliste