Medumu pagasta komandas uzvara Satrptautiskā turnīrā dambretē

2013.gada 23.martā Medumu pagasta Tautas namā notika Starptautiskais komandu turnīrs 64 lauciņu dambretē.

Turnīrā piedalījās Daugavpils novada Medumu pagasta komanda, Daugavpils pilsētas komanda, Lietuvas Republikas Ukmurges komanda, Zarasu rajona komanda, Zarasu pilsētas komanda un Zarasu rajona Antažaves komanda. —–

Spraigā cīņā ar kopsummā iegūtajiem 40 punktiem, uzvaru izcīnīja Daugavpils novada Medumu pagasta komanda, II vietu ieguva Zarasu rajona Antažaves komanda, kopsummā iegūstot 34 punktus, un III vietu ieguva Lietuvas Republikas Ukmurges komanda ar 32 punktiem.

Daugavpils novada Medumu pagasta godu šajā starptautiskajā turnīrā aizstāvēja dambretes sporta meistari Vitālijs KravcovsJevģenijs MatvejevsVjačeslavs Nikitins un dambretisti Deniss Fiļkovs un Viktors Gusevs

Turnīra noslēgumā norisinājās blic-turnīrs dambretē, kura laikā spēles laiks tika ierobežots līdz 5 minūtēm.

Blic-turnīrā I vietu ar 7 punktiem izcīnīja Medumu pagasta komandas pārstāvis Vitālijs KravcovsII vietu izcīnīja Jevģenijs Matvejevs (Medumu pagasta komandas pārstāvis) un III vietu izcīnīja Zarasu rajona Antažaves komandas pārstāvis Edmundas Starkus

Starptautiskā dambretes turnīra uzvarētāji saņēma diplomus, medaļas un kausus, kā arī blic-turnīra uzvarētāja diplomus, kausus un vērtīgas dāvanas.

Par uzvarētājiem var uzskatīt visus turnīra dalībniekus, jo visiem turnīra dalībniekiem bija labs garastāvoklis un turnīra laikā valdīja pozitīvs sportiskais noskaņojums.

Turnīra tiesneši bija Eduards Lihoveckis un Aleksejs Korotkovs.

Medumu pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Poltavecs izsaka dziļu pateicību turnīra dalībniekiem par piedalīšanos un cer uz drīzu tikšanos nākamajos turnīros Lietuvā.