Medumu pagasta svētki

 2014.gada 14. septembrī Medumu ciemā notika ikgadējie pagasta svētki, kuri šogad norisinājās ar devīzi „Sapņi piepildās!”.—–
Svētku svīnīgā atklāšana sākās ar saksofona un kontrabasa skaņām un pagasta pārvaldes vadītāja Nikolaja Poltaveca apsveikumu, kurš tika veltīts ciema iedzīvotājiem un pasākuma dalībniekiem. Medumu pagasts šogad svinēja savu 330 gadadienu, savukārt pagasta ģērbonim šogad apritēja jubilejas gads – jau 10 gadus ozols ar sudraba lapām uz zelta četrkalna ir mūsu pagasta simbols.
Svētku ietvaros apmeklētāji varēja iesaistīties jautrās stafetētes, kas radīja pozitīvo noskaņo un dzīvespriecīgu gaisotni. Svētku koncerta laikā nogurušie varēja atpūsties un baudīt skaisto mūziku, klausīties un dziedāt līdzi pazīstamām dziesmām, sildīties ar kārstu tēju, lūtināt sevi ar gardajiem māju ievārījumiem. Koncerta nobeigumā tika pasniegtas pateicības un apbalvoti aktīvākie pagasta iedzīvotāji. Bez dāvanas nepalika arī Medumu ciems – biedrība “Medumu Cerība” uzdāvināja no koka pašu darinātu pagasta ģerboni, kas lieliski iederēsies ciemata sakopto ielu rotājumos.
Pasākuma laikā bija apskatāmas rokdarbu, vēsturisko materiālu un foto izstādes. Svētku dalībnieki piedalījās radošās drbnīcās. Bērni labprāt ļāvās seju apgleznošanai, ar aizrautību piedalījās  radošās darbnīcās un izklaidējās piepūšamajās atrakcijās. Svētku nobeigumā visi apmeklētāji lāvās deju ritmiem 80-to gadu mūzikas pavadījumā.
Saulainais laiks, skanīgās dziesmas, aktivitāšu klāsts un smaids cilvēku sejās padarīja svētkus īpašus un tuvus katram.
Medumu pagasts nosvīnēja savu 330 gadadienu un turpinās pastāvēt attīstoties, jo šī vieta ir bagāta ar savu vēsturi un cilvēkiem.

Visi skatītāji pulcējas estrādē

Bērni izklaidējās uzpūšamajās atrakcijās

Radošās darbnīcas un neliela darbu izstāde