Par 4.maija skrējienu Medumu pagastā

2018.gada 4.maijā Medumu pagasta iedzīvotāji un viesi kopīgi sanāca jau tradicionālajam skrējienam pa Medumu pagasta ielām “Lielais skrējiens 2018”, kurš vienmēr ir veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai 4.maijam.

Šogad dalībnieku skaits bija it īpaši kupls. Reģistrācija notika 3 vecuma kategorijās pēc dzimuma piederības 3 dažādiem skrējieniem – bērnu un lielajam skrējienam, kā arī atsevišķa reģistrācija notika ģimenes skrējienam. Kopumā reģistrēto dalībnieku skaits bija 42, no kura kuplu skaitu sastādīja ģimenes un Medumu pagasta viesi, Daugavpils skrējēju kopiena “Daugavpils Runners” (facebook.com/DaugavpilsRunners).

Paralēli notika arī reģistrācija jaunam ieviesumam skrējienā – konkursam par patriotiskākā skrējēja titulu pieaugušo un bērnu starpā. Tas tika organizēts ar mērķi veicināt dalībniekus izpaust patriotismu vizuālajā izskatā. Kaut arī tas bija jauns ieviesums, daudzi dalībnieki ar interesi bija sagatavojušies šim konkursam – tajā piedalījās 12 dalībnieki, kuru starpā bija arī veselas ģimenes. Un šogad pēc visu dalībnieku izvērtēšanas šajā konkursā uzvarēja Kurpnieku un Petkunu ģimene. Viņi savā īpašumā ieguva ļoti patriotiskas balvas, kuras sarūpēja Medumu pagasta pārvaldes un Latvijas simtgades birojs.

Vecākie patrioti šogad bija – Romans Saušs (85), Jurijs Koposovs (70) un Vladimirs Jermaļonoks (65) – viņiem tika pasniegtas goda medaļas un papildbalvas.

Vēlamies īpaši pateikties Daugavpils novada pašvaldībai, Medumu pagasta pārvaldei par sniegto finansējumu dotajam pasākumam, kā arī īpašu paldies sniedzam Latvijas simtgades birojam, kurš sniedza dotajam pasākumam lielu skaitu papildbalvu ar Latvijas simtgades tematiku – pateicoties tam pasākuma noskaņojums izdevās īpaši jauks un svinīgs.

Galveno vietu ieguvēji saņēma medaļas, diplomus no Medumu pagasta pārvaldes, kā arī papildbalvas no Latvijas simtgades biroja. Arī pārējie dalībnieki saņēma veicinošās balvas no Medumu pagasta pārvaldes un Latvijas simtgades biroja.

Zemāk aicinām iepazīties ar skrējiena rezultātiem:

Jaunākā grupa (līdz 12 gadu vecumam) starp meitenēm:
1. Amanda Griķe
2. Olga Petkune
3. Violeta Žusele
Jaunākā grupa (līdz 12 gadu vecumam) starp zēniem:
1. Ņikita Birjakovs
2. Aleksejs Jagodka
3. Mareks Dekterevs
Vidējā grupa (13-18 gadi) starp meitenēm:
1. Irēna Tumanovska
2. Albīna Gornovksa
3. Violeta Žusele
Vidējā grupa (13-18 gadi) starp zēniem:
1. Vladislavs Suvorovs
2. Eriks Gusevs
3. Denis Kurnevičs
Vecākā grupa (19+) starp sievietēm:
1. Anastasija Smoļakova
2. Alise Griķe
3. Veronika Maizīte
Vecākā grupa (19+) starp vīriešiem:
1. Jevgenijs Korotkovs
2. Vitālijs Žuselis
3. Jānis Griķis
Ģimenes grupa:
1. Griķu ģimene
2. Maizīšu ģimene
3. Turkeviču ģimene

Paldies visiem dalībniekiem. Tiekamie arī nākamgad!

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Poddubnova
Medumu pagasta Tautas nama vadītāja

Aleksejs Korotkovs
Medumu pagasta Sporta instruktors