Par Valentīna dienai veltīto koncertu

Medumu pagastā pirmais pasākums 2019.gadā notika 16.februārī – Valentīna dienai veltīts koncerts “No manas sirds tavējā”, kā arī tika atklāta Artūra Urbanoviča digitālās mākslas izstāde.

Tāpat kā pagājušajā gadā tika piedāvāts mazliet savādāks skatījums uz Valentīna dienu. Nevis kā uz visu mīlētāju dienu, bet dienu, kad jādomā un jāapdomā mīlestība – pat, ja tā ir vērsta pret savu darbu, hobiju vai mākslu.

Koncertā uzstājās Demenes pagasta vokālais ansamblis “Aizturi elpu!” un dzejnieks Jevģenijs Kuzmins ar saviem autordarbiem – viņa dzeja ziemas sezonas “Dzejas slema” pasākumā tika augsti novērtētā no žūrijas puses un viņš tika atzīts kā slema uzvarētājs. Gan ansamblis, gan dzejniekam izdevās izveidot īpašu atmosfēru pasākuma laikā un koncerta laikā viņi izpauda savu skatījumu par to, kas ir mīlestība.

Pēc koncerta visiem apmeklētājiem bija iespēja doties apskatīt Artūra Urbanoviča digitālās mākslas izstādi, kura rotā Medumu pagasta foajē 1. un 2. stāvu ar dažādām ainavām, tēliem un sižetiem. Vēlamies atkārtoti atzīmēt, ka izstāde būs skatāma līdz 2019.gada aprīļa mēneša pirmajai nedēļai Medumu pagasta pārvaldes ēkas foajē.

Izsakām visdziļāko pateicību pasākuma dalībniekiem par atsaucību un sniegtajām emocijām šajā pasākumā, kā arī ceram uz turpmāko sadraudzību!

 

Informāciju sagatavoja:
Elizabete Poddubnova
Medumu pagasta Tautas nama vadītāja