Pavasara koncerts Medumos

2015.gada 15.martā Medumu pagasta Tautas namā izskanēja koncerts, kas tika veltīts pavasarim, skaistumam un mīlestībai. Pavasaris ir cerību un maiguma laiks, ko pavada skaistums, harmonija un prieks. Un šo prieku Medumu pagasta iedzīvotājiem dāvināja ne tikai putnu dziedāšanas un saules stāri, bet arī gaisīgā un vienlaikus pārsteidozšā baleta studija “Antre”, kuras dibinātāja un vadītāja ir cienījamā Rasita Titkova.—–

“Antre” dāvināja īstu svētku gaisotni ar dažādiem deju stiliem, solo un grupu uzvedumiem, valdzinošām mūzikas kompozīcijām, kuras mainījās no enerģiskām un karsti dedzinošām līdz maigām un glāstošām.

Pavasara svētku koncertā skatītāji varēja baudīt ne tikai kustību grāciju un deju uzvedumu daudzveidību, bet arī baudīt labus jokus un juteklisku poēziju, kuru klātesošajiem dāvināja koncerta dalībnieki.

Tautas namā valdīja iedvesmojoša svētku gaisotne, visu telpu piepildīja ar pavasari. To izteica skatītāju siltie smaidi un mākslinieku pilnā atdeve.

 Liels paldies Līgai Surovičai, Jevģenijai Kaļinčukai, Olgai un Jūlijai Petkunēm, Marekam Degterjovam, Igoram Lisjonokam, Artūram Dvoreckim, Erikam Surmovičam, Jevģenijam Korotkovam, Leonam Mikulanam par palīdzību organizēšanā un dalību koncertā.

Pagasta iedzīvotāju vārdā izsakām neizmērojamu pateicību Rasitai Titkovai un baleta studijai “Antre” par atsaucību, dāvināto deju daudzveidību un kostīmu krāšņumu. Gribētos ticēt, ka pavasaris būs tikpat skaists, krāsains un melodisks kā deja.