“Pieredzējuša dārznieka padomi” Medumos

2015.gada 17.aprīlī noritēja seminārs “Pieredzējuša dārznieka padomi”, ko Tautas nams sadarbībā ar Jauniešu centru “Medumu Cerība” organizēja “Meža un dārza dienu” ietvaros.
Pie mums viesojās Inna Pahomova, kas ir profesionālā floristre un dārza dekoratore. —–Viņa stāstīja par būtiskām kļūdām teritorijas labiekārtošanas procesā un sniedza padomus kā gaumīgi noformēt dārzu. Par klātesošo izraisīto interesi liecināja liels uzdoto jautājumu skaits. Katrs vēlējās uzzināt viņam aktuālāko informāciju par dekoratīvo stādu audzēšanu, dārza celiņu izveidi un par citām lietām.
Seminārā varēja paplašināt zināšanas labiekārtošanas jautājumos, dalīties ar esošo pieredzi dārzkopībā un lietderīgi pavadīt laiku. Pieredzējušas vieslektores sniegtie praktiskie padomi un ieteikumi, izraisīja semināra dalībniekos lielu vēlēšanos ieviest jauninājumus un izmaiņas arī pašu zemes teritorijās. Bet varbūt vēlmi pēc pārmaiņām izraisa atnākušais pavasaris? Jebkurā gadījumā, seminārs ir veiksmīgi noritējis un katrs ir uzzinājis kādu jaunu informāciju.