Piparkūku stāsts

16.decembrī Medumu pagasta Tautas nams piepildījās ar īstu Ziemassvētku noskaņu. Šeit smaržoja pēc egles un tikko no krāsns izņemtām piparkūkām. —– Uz radošo darbnīcu, kuru vadīja uzaicināta viese, profesionālā konditore Olga Lose, bija atnākuši vairāk nekā trīsdesmit bērnu, un tieši viņi noteica, kā izskatīsies piparkūkas to pagatavošanas beigās. Daudzveidīgu formu svētku piparkūkas esam apgleznojuši ar dažādu krāsu glazūru, kuru gatavojām paši. Tika izmantotas zvaigznes, sirds, zvaniņa, sniegavīra, egles un pusmēness formiņas. Katrs pasākuma dalībnieks zin, ka piparkūku cepšana ir viena no Ziemassvētku nozīmīgākajām tradīcijām, tāpēc ar azartu labprāt ķērās pie cepumu apgleznošanas Olgas Loses vadībā.

Lai nenogurtu no vienveidīgas nodarbošanās, Tautas nama viesiem tika piedāvātas dažādas spēles un rotaļas, kurās visi klātesošie varēja kārtīgi izkustēties, baudīt deju ritmus un pirmssvētku gaisotni.

Pateicāmies konditorei Olgai Losei par atsaucību, profesionālu un radošu pieeju darbam. Paldies uzņēmumam SIA “Dvinska Plus” par sarūpētajām piparkūkām tik lielā daudzumā, ka pasākuma dalībniekiem bija iespēja ne tikai cienāties ar smaržīgiem cepumiem, bet arī uzdāvināt viņu apgleznotās piparkūkas saviem tuviniekiem vai izrotāt ar tām savu māju eglītes Ziemassvektiem.