projekts “NEONA NEDĒĻĀS 2022” noslēdzās

 

Mūsu projekts “ NEONA NEDĒĻĀS 2022” noslēdzās!

Divas nedēļas tika pavadītas kopā ar jauniešiem. Zīmējām, veidojām, gatavojām, pozējām un galu galā pāradījām savas prasmes 29. jūlija diskotēkā!

Pie ieejas viesus gaidīja organizatoriskā grupa, kas reģistrēja klātesošos un dāvināja neona aproces pret piedalīšanos trijās spēlēs. Pirmajā spēlē tika pārbaudīta plaušu izturība, otrajā – precizitāte un pēdējā spēle klātesošos atgrieza bērnībā – izspēlējot “klasītes”, jo pabeidzot lekt, varēja tikt zālē, kurā notika diskotēka. Zāle pārsteidza ar savu izskatu, kā arī jaunieši izskatījās ļoti koši savos izkrāsotajos T-kreklos. Pasākuma laikā bija iespēja iepazīties ar neona izstādi, kurā jaunieši piedalījās iepriekš. No katra portreta vērās jautras, priecīgas acis. Īpaši gaidīti šajā vakarā bija saldumi – spilgti, garšīgi un sulīgi, kas tika ātri apēsti, bet pietika visiem.

Galvenie viesi atbrauca no Daugavpils – STOPTIME Dance Studio ar savu enerģisko priekšnesumu. Jaunieši un bērni kopā aizraujoši padejoja neona gaismas staros. DJ SINE ar elpu aizraujošu mūziku priecēja visu vakaru.

Šajā dienā pie Medumu tautas namā pasākuma laikā visiem interesantiem bija iespēja izmēģināt 3D brilles un apskatīt Zarasu rajona kultūras centra multimediālo autobusu, kas ir daļa no realizētājām kultūras aktivitātēm pierobežas teritorijās Latvijas-Lietuvas sadarbības Inetrreg projekta LLI-541 “Mūžam jauns” ietvaros. Sīkāk par projektu https://www.augsdaugavasnovads.lv/pasvaldiba/attistiba-planosana-uznemejdarbiba/projekts/projekts-lli-541/.

Mūsu projekts “NEONA NEDĒĻĀS 2022” palīdzēja jauniešiem vairāk pakomunicēt, darboties komandā, iegūt jaunas prasmes, satikt radošus, interesentus un talantīgus cilvēkus, pamēģināt sevi jaunā darbības jomā!

Projekts tiek īstenots Augšdaugavas novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa “Attīsti sevi!” ietvaros. Projektu realizē biedrība “Medumu cerība” sadarbībā ar Medumu Tautas namu.

 

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova