Radošā darbnīca Lieldienu noskaņās

Nedēļā pirms Lieldienām Medumos norisinājās radošā darbnīca.

Tā kā papīrs ir viens no senākajiem un pieejamākajiem materiāliem, medumieši, Tautas nama vadītājas Diānas Mikulanes vadībā, radoši darbojās un veidoja Lieldienu noformējumu.—–

Radošajā darbnīcā pulcējās visi tie medumieši, kuri gribēja izrotāt savu apkārtni, izmantojot papīru. Visi darbnīcas dalībnieki uzzināja ļoti daudz jauna par ikdienā tik plaši izmantojamo papīru.

Tā kā papīra izmantošanā ir ļoti daudz dažādu tehniku, tika izmantotas tikai dažas no tām: origami, papīrs sagriezts kvīlinga tehnikā, līmēts aplikācijās. No papīra var arī pīt, sagatavot papīra masu utt. Šādā veidā var sasniegt iespaidīgus rezultātus.

No papīra var sagatavot greznu dāvanu jebkuros svētkos, sagatavot interjera elementu, kā arī sagatavot mājsaimniecībā noderīgus priekšmetus.

Papīra rotājumi, kuri tika izveidoti šajā radošās darbnīcas nedēļā, visu Lieldienu nedēļu bija apskatāmi Medumu pagasta pārvaldes ēkā.

Izstādes aplūkotāji varēja apskatīt gan Lieldienu zaķi, kurš bija izgatavots ar „papier mâché” metodi, ar laimes dzērvītēm origami tehnikā izrotāto Lieldienu vainagu, protams, arī krāšņas un spilgtas papīra aplikācijas.