Rudens balle Medumos

28.oktobrī Medumu Tautas namā norisinājās Rudens balle. Balles atklāšana sākas ar svētku koncertu, kura īpašais viesis bija Sventes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ezerzvani” (mākslinieciskā vadītāja Oksana Petaško). Kolektīvs priecēja pasākuma apmeklētājus ar ritmiskām latviešu tautas dejām un pārsteidza ar to daudzveidību, dāvinot skatītājiem tādas deju kompozīcijas kā “Zemeņu valsis”, “Klabdancis”, “Rīkavas kadriļa” un citus.

Vakara turpinājumā skatītājus sagaidīja dzīvā deju mūzika, kas skanēja Vitālija Beļavska izpildījumā. Zāle, kur valdīja dzīvīga atmosfēra, ātri piepildījās ar nepārtrauktiem deju ritmiem.

Dejas un kustības, kā zināms, rada pozitīvas emocijas, enerģiju un lielisku garastāvokli, par ko ikviens pārliecinājās piektdienas vakarā, apmeklējot Tautas namu kopīgi ar draugiem, pavadot laiku lieliskā atmosfērā un izkustinot kājas muzikantu pavadībā.

Pateicamies Sventes pagasta deju kolektīvam “Ezerzvani” par atsaucību un profesionalitāti, Medumu pagasta jauniešu centram par palīdzību organizēšanā, un viesiem par izrādīto interesi un dalību šajā pasākumā. Tiekamies nākamgad!