Senioru rudens tikšanās

 1.oktobrī Starptautiskajā veco ļaužu dienā Medumu Tautas nams sadarbībā ar Jauniešu centru “Medumu Cerība” organizēja pasākumu, kas tika veltīts cienījamajiem pagasta senioriem. Pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Poltavecs sveica visus šajos svētkos un izteica sirsnīgu pateicību senioriem par viņu darbīgumu, pacietību, enerģiskumu, novēlējot turpmāku veselību, veiksmi un laimi viņiem un viņu ģimenēm. —–

Savu solo uzstāšanos pasākuma dalībniekiem dāvināja talantīga pagasta iedzīvotāja Lūcija Smane, kas aizrāva visus klātesošos, profesionāli un nepārspējami spēlējot akordeonu. Lūcijas sirsnīgām un ikkatram pazīstamajām dziesmām visi dziedāja līdzi.

Apmeklētāju uzmanību piesaistīja jauniešu rokdarbu izstāde. Visdažādākie darinājumi, sākot ar koka suvenīriem līdz pašdarinātām rotām pārsteidza ar skaistumu, košumu un oriģinalitāti. Klātesošie apbrīnoja jauniešu prasmes un spēju lietderīgi un radoši pavadīt savu brīvo laiku.

Vakars palika neaizmirstams ar tautiskām un melodiskām dziesmā dzīvajā izpildījumā, kas radīja svētku gaisotni, bet sirsnīgas sarunas pie tējas tases ar gardumiem sildīja mūsu senioru sirdis. Cienījamie seniori  guva pozitīvas emocijas un nepamanīja kā paskrēja laiks, bet organizatori saņēma pateicības vārdus.