VALSTS SVĒTKOS VANDAI KEZIKAI PASNIEGTS TRIJU ZVAIGŽŅU ORDENIS

18. novembrī Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis par nopelniem pašvaldību un administratīvajā darbā, nozīmīgu ieguldījumu pilsoniskas sabiedrības veidošanā Latgales reģionā pasniedza Triju Zvaigžņu ordeni Daugavpils novada pašvaldības izpilddirektorei Vandai Kezikai.

“Esmu patiesi lepns, ka Latvijā ir tik daudz cilvēku, kuri ar savu pašaizliedzīgo darbu un Tēvzemes mīlestību veido Latviju labāku un gaišāku,” sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgajā valsts apbalvojumu pasniegšanas ceremonijā.

Valsts apbalvojumus šogad saņēma visdažādāko profesiju pārstāvji no visiem Latvijas reģioniem – kopumā 58 izglītības un zinātnes, kultūras un mākslas, pašvaldību darbinieki, tautsaimnieki, lauksaimnieki un meža nozarē strādājošie, sabiedrisko profesiju pārstāvji, sporta treneri, iekšlietu sistēmas un glābšanas dienesta darbinieki, robežsargi, zemessargi un karavīri.

Raimonds Vējonis apbalvojumu saņēmējiem pateicās par padarīto un novēlēja ar godu un lepnumu nest šo valsts atzinības zīmi. Valsts prezidents klātesošos aicināja ceļā uz Latvijas valsts simtgadi kopīgā darbā padarīt mūsu zemi vēl skaistāku un valsti – vēl stiprāku.

Video no Valsts apbalvojumu svinīgās pasniegšanas ceremonijas – http://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/84556/valsts-apbalvojumu-svinigas-pasniegsanas-ceremonija/#_=_