Visi uz “Lielo talku!”


Aicinām visus interesentus piedalīties “Lielajā talkā”, kura šogad notiks 26.aprīlī.—–
Medumu pagasta pārvalde un Medumu pamatskola aicina visus talkot Medumu parkā un Medumu pamatskolai pieguļošajā teritorijā.
Tāpat aicinām talkot katru arī savā piemājas zemes gabalā.
Visi kopā – mēs sakopsim savu Latviju!

Talkas ideja

Pasākuma ideja ir balstīta uz brīvprātīgu līdzdalību vides sakopšanā, radot saliedētību, pozitīvismu un labi padarīta darba sajūtu. 

Pēdējos gadus Lielās Talkas akcents ir Vides izglītība, kā arī pasākumu kuplina Pagalmu labiekārtošanas kustībaKatru gadu Lielā Talka izvirza noteiktu vadmotīvu, lai aicinātu sabiedrību pievērst uzmanību tam, cik ļoti ir saistīta mūsu ikdienas rīcība ar vidi un tās veselību.
2011.gada vadmotīvs bija – “Nāc talkā Latvijai!”.
2012.gadā – “Skaties dziļāk – nemēslo!”.
2013.gadā – “Tīra Latvija sākas tavā galvā”.
2014.gadā – “Tīra Baltijas jūra sākas tavā vannas istabā”.

Projekta mērķis ir līdz 2018. gadam, Latvijas 100. dzimšanas dienai, padarīt mūsu valsti par tīrāko un sakoptāko vietu pasaules kartē – dot iespēju dabai atveseļoties, attīrot to no atkritumiem, kā arī mudināt iedzīvotājus pašiem labiekārtot un rūpēties par vidi sev apkārt.

Projekta realizēšana. Gadskārtējs pasākums – katru pavasari!

Lielajā Talkā mīļi aicinām piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kam rūp ilgtspējīga valsts attīstība un iespēja dzīvot nepiesārņotā, skaistā vidē.

Talkošanas daudzveidība. Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus… Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem!
Sīkāka informācija: http://www.talkas.lv/