Ziemassvētku pasākums pirmsskolas vecuma bērniem

 29.decembrī Medumu pagasta Tautas nams izklaidēja mūsu pagasta pašus mazākos iedzīvotājus. Tur norisinājās pasākums bērniem “Piedzīvojumi uz Tutti Frutti planētas”, kas ļāva tā dalībniekiem iztēloties sevi uz izdomātas planētas, ļaujoties izklaidēm un priekam. —–

Lielus un mazus Tautas nama viesus gaidīja gandrīz neizpildāma misija – parādīt Salavecītim pareizo ceļu līdz planētai, kur visi viņu gaidīja svētku svinēšanai. Kopīgiem spēkiem, cītīgi pildot Sniegbaltītes, Tīģera, Žirafes, Pepijas Garzeķes un Fejas uzdevumus un norādījumus, pasākuma dalībnieki lieliski tika galā, sagaidot Salavecīti ar skaļiem aplausiem. Salavecītis bija ļoti pateicīgs par veiksmīgu nokļūšanu īstajā vietā un īstajā laikā. Viņš dāsni apdāvināja savus glābējus ar Jaungada suvenīriem, kā arī pasniedza saldās dāvanas par noskaitītiem dzejoļiem, aicinot visus viesus uz kopīgo fotografēšanos ar pārējiem pasākuma varoņiem. 

Pateicamies Medumu pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei par finansiālu atbalstu pasākuma organizēšanā. Paldies jauniešu centra “Medumu Cerība” brīvprātīgajiem palīgiem – Jevģenijai Kalinčukai, Līgai Surmovičai. Leonam Mikulanam, Nikolajam Zubrovam un Ērikam Surmovičam.