“Ziemassvētkus gaidot…” Medumu bibliotēkā

Gaidot gada skaistākos svētkus, pagasta bibliotēka kopā ar Medumu pamatskolu organizēja  dažādas aktivitātes. Jau no  decembra sākuma skolēni, skolotāji un vecāki gatavojas Ziemassvētkiem ar devīzi „Centība. Kārtīgums. Iniciatīva.”

Pagasta bibliotēkā darbojās radošā darbnīca „Mans sniegavīrs – vislabākais!”. Tika organizētas vairākas grāmatu izstādes – „Mācīsimies  dzejoļus un lasīsim pasakas ”, „Ziemassvētkus  gaidot…” , „Sagatavosimies  Ziemassvētku gudrinieku turnīram!”. Ziemassvētki nav iedomājami bez eglītes, tās spožajiem un krāšņajiem rotājumiem. Skolēni tika aicināti piedalīties izstādē „Mūsu vecvecāku bērnības eglītes mantojums” un iepazīties ar Ziemassvētku eglītes rotāšanas tradīcijām un Ziemassvētku  rotājumu vēsturi Eiropā.

Bērni aktīvi piedalījās izstādē „Mans sniegavīrs – vislabākais!”. Sniegavīrus veidoja gan bibliotēkas radošajā darbnīcā, gan mājās kopā ar ģimeni. Izstādē piedalījās 28 skolēni. Dalībai izstādē tika pieteikti sniegavīri no papīra, dabas materiāliem, dzijas un citiem tekstilmateriāliem.

Gaidīšanas laiks rit ļoti ātri. Ilgi gaidītais brīdis ir klāt! 21.decembrī noslēguma pasākumā „Ziemassvētkus  gaidot”  bērni piedalījās jautrajās spēlēs un konkursos, dalībnieki  saņēma dāvanas, apbalvojumus par paveikto darbu Ziemassvētku gaidīšanas laikā – Adventes laikā.

Paldies skolotājiem, vecākiem un bērniem par kopā pavadītajiem brīžiem un aktīvu piedalīšanos pirmssvētku pasākumos.

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu!

 

Medumu pagasta bibliotekāre Jeļena Stikāne