Zivju zupa no Medumu pagasta

Šajā sestdienā, 17. septembrī, ar daudzveidīgu gadatirgu un krāšņu kultūras programmu, veiksmīgi noslēdzās Daugavpils novada dienas. Divu nedēļu garumā Laucesas, Salienas, Skrudalienas, Tabores un Vecsalienas pagasti pulcēja pagasta iedzīvotājus, aicinot uz meistardarbnīcām, izstādēm, konkursiem un sporta aktivitātēm, turpinot 2014.gadā ieviesto pagastu dižošanās tradīciju. Daugavpils novada dienu gadatirgū bija iespēja iepazīties ar lauku ražotāju un tautas mantojuma produktiem, kulināro mantojumu, tūrisma aktivitāšu daudzveidību Daugavpils novadā, kā arī nogaršot un iegādāties un Daugavpils novadā ražotus ekoloģiski tīrus gardumus.

Tradicionālajā Lauku gardumu ielā, Medumu pagasts piedāvāja fantastiski gardu zivju zupu, kuras sastāvā bija iekļauti pieci Medumu ezera zivju veidi: zutis, līnis, zandarts, asaris un līdaka. Gardumu ielas apmeklētāji atzīmēja, ka zupa sanāca ļoti garda un sātīga, kā arī priecājās izbaudīt ēdienu no Latvijā ražotiem produktiem. Dalījāmies arī ar anekdotēm un labu garastāvokli!

Kultūras cienītāji baudīja svētku lielkoncertu, kura programmā sevi prezentēja iepriekš minētie pagasti, Šarkovščinas vācu kultūras un tautas mākslas centra trio “Вдохновение” no Baltkrievijas, tautas deju ansamblis “Līksme”, folkloras kopa “Dyrbyni”, kā arī svētku īpašā viešņa – Olga Rajecka.

Tā, vilinoši un aizraujoši noslēdzās jau septītās Daugavpils novada dienas. Ar ko vēl pārsteigs pasākuma organizatori, redzēsim, tiekoties nākamgad Daugavpils novada dienās.